· nazwa organizacji:  Fundacja Akademia Talentu

statystyki szczegółowe

Aktualności

Pomyślne zwieńczenie udanego sezonu

• autor: trenerakademii, 2015-06-27 21:41

Na zakończenie sezonu trampkarze naszej Akademii Talentu w pełni zasłużenie zwyciężyli na własnym boisku Polonię Trzebnica 3:1. Rozpoczęliśmy od szybkich i składnych ataków skrzydłami. Znakomity początek zaowocował dwoma bramkami. Pierwsza z nich padła po dośrodkowaniu wykonanym  w pełnym biegu z prawej strony i celnej główce Rafała Daleckiego. Drugą bramkę zdobył Igor Engel, który zrehabilitował się za niewykorzystaną chwilę wcześniej sytuację sam na sam z bramkarzem Polonii. Goście odpowiedzieli w 25 minucie strzałem z dystansu pod poprzeczkę bramki bronionej przez Dawida Boratyńskiego. W drugiej połowie wynik ustalił wprowadzony na boisko Wojtek Solarski.

Gratulujemy naszej drużynie udanego sezonu !!!