Pewne zwycięstwo !

• autor: trenerakademii, 2015-04-25 16:28

Akademia Talentu Oława - Pogoń Syców 4:1 (1:0)

Do meczu z sycowska Pogonią przystąpiliśmy w mocno zdekompletowanym składzie. Powodem okazały się choroby i kontuzje. W sobotnie popołudnie dysponowaliśmy jedynie 11 zawodnikami, którzy pokazali "serce" w walce o niemal każdą piłkę dzięki czemu odnieśliśmy w pełni zasłużone zwycięstwo.

Przez cały mecz nasza drużyna trampkarzy dominowała w grze, stwarzając mnóstwo sytuacji strzeleckich. Pierwsza bramka padła po dośrodkowaniu z lewej strony boiska a zdobywca gola był dobrze tego dnia dysponowany Konrad Gąsiorowski, który dołożył jeszcze jedno trafienie w drugiej części gry. Im bliżej końca meczu tym więcej padało bramek. Na listę strzelców wpisali się również: Adrian Gachowski (strzał po samotnym rajdzie) oraz Paweł Jaskot (strzał z okolic "16" - rykoszet)

skład:

Dawid Boratyński - Jakub Buczkowski (kpt), Mateusz Świerczyński, Wojciech Solarski - Sebastian Kozina, Paweł Jaskot - Rafał Dalecki, Dominik Kula, Jakub Boczula - Adrian Gachowski, Konrad Gąsiorowski

trener: P. Nabiałczyk

gratulujemy!