Pewne i wysokie zwycięstwo!

• autor: trenerakademii, 2014-10-04 20:41

W minionym tygodniu nasz drużyna trampkarzy rozegrała dwa spotkania. Środowy wyjazd do Trzebnicy zakończył się nieoczekiwaną porażką 1:4 Mecz miał zaskakujący i nerwowy przebieg. Mimo przewagi i licznych sytuacji bramkowych oławianie zostali wypunktowani przez trzebniczan grajacych skutecznymi kontrami.

Wyraźna poprawa skuteczności nadeszła 4 października w sobotnie popołudnie. Zmierzyliśmy sie z Liderem Borów. Mecz przez cały czas toczony był pod dyktando Akademii, która grała ofensywnie i widowiskowo stwarzając wiele sytuacji strzeleckich. Na uznanie zasługuje również znakomita gra w odbiorze piłki na całym boisku.

Mecz ostatecznie wygraliśmy pewnie 5:0 po bramkach A.Gachowskiego x3 i S.Kozinyx2

skład:

Jakub Figas-Kamil Cichewicz, Jakub Buczkowski, Mateusz Świerczyński-Wojtek Solarski, Sebastian Kozina, Rafał Dalecki, Jakub Boczula, Julia Piotrowska-Adrian Gachowski, Igor Engel oraz Dominik Kula, Konrad Gąsiorowski i Dawid Boratyński

GRATULUJEMY !!!