Żaki wygrywają we Wrocławiu

• autor: LukaszWrobel, 2014-05-18 17:26

Nawet niezbyt przyjazna pogoda nie była w stanie popsuć naszych planów i w sobotę 17.05 wyjechaliśmy z rana na turniej we Wrocławiu. Na miejscu zameldowaliśmy się jako jedna z pierwszych drużyn a nasi młodzi zawodnicy mieli sporo czasu żeby zapoznać się z warunkami pogodowymi oraz z murawą Stadionu Olimpijskiego. Jak można było się później przekonać - dało to dobry efekt, ponieważ wygraliśmy wszystkie mecze tego dnia, strzelając bardzo dużą liczbę bramek.

nowa-galeria-5561006.jpg nowa-galeria-5561007.jpg nowa-galeria-5561008.jpg

Niektórzy zawodnicy spędzili na boisku około 70-80 minut, młodsi naturalnie trochę mniej. Chwilę po zakończeniu ostatniego spotkania mocno się rozpadało - można powiedzieć, że mieliśmy dużo szczęścia, bo następne tury rozgrywek się już nie odbyły.

Dobre wyniki cieszą, choć na tym etapie są oczywiście tylko dodatkiem do zabawy, jaką sprawia młodym zawodnikom gra w piłkę. Regularne uczestnictwo w turniejach z pewnością będzie procentować w przyszłości.

Skład: Oskar Sz., Olek, Kasia, Oskar A., Radek, Antek, Majkel, Maks, Darek, Wojtek, Filip.

Łukasz Wróbel