Turniej najmłodszych - Nadolice Wielkie

• autor: LukaszWrobel, 2014-04-13 19:40

W sobotę, 12 kwietnia w Nadolicach Wielkich miał miejsce turniej piłki nożnej dla najmłodszych z cyklu „...Bo najważniejsza jest zabawa”. Jak sama nazwa wskazuje, celem turnieju była dobra zabawa, a nie gra o osiągnięcie jak najlepszego wyniku za wszelką cenę. Dlatego również nie prowadzono końcowej klasyfikacji i zrezygnowano z tabel wyników. Organizatorzy podzielili drużyny na dwie grupy – niebieską (zaawansowaną) oraz zieloną (początkującą) których mecze odbywały się na osobnych boiskach.

nowa-galeria-5438505.jpg nowa-galeria-5438507.jpg nowa-galeria-5438511.jpg

Nasi młodzi zawodnicy, grając 4 trwające po 12 minut mecze ze swoimi rówieśnikami w grupie zaawansowanej strzelili rywalom aż 14 bramek (przeciwnicy: Energetyk Siechnice, FC Bambini, Odra Wrocław, WKS Śląsk Wrocław). Organizatorzy stworzyli świetne warunki do gry, atmosfera zarówno na boisku jak i trybunach okazała się przyjazna i bezstresowa dla młodych zawodników. Rozgrywki były bardzo wartościowe, gdyż grano systemem 3 + 1 – każdy z graczy spędził dużo czasu będąc przy piłce, lub próbując ją odebrać przeciwnikowi. Na zakończenie turnieju rozdano wszystkim uczestnikom pamiątkowe medale i dyplomy.

Rodzicom bardzo dziękuję za pomoc w transporcie i zdjęcia, które można obejrzeć wchodząc do galerii.

Skład: Maja, Olek, Karol, Darek.

Zapraszam do galerii zdjęć

Łukasz Wróbel

autor: ~Sebastian Mordal 2014-04-18 20:36:02

avatar Cieszymy się, że się podobało :)

Zapraszamy 10 maja na kolejny turniej dla rocznika 2007 i mł.